Koupelnový nábytek

- - -Díky tomu, že je firma DUOLIT, s. r. o., zpracovatelem umělého kamene (Corian, HI-Macs a další), a zároveň vyrábí zakázkový nábytek, nabízí se možnost produkce koupelnového nábytku. Koupelna je důležité místo obytného prostoru, kde trávíme nezanedbatelnou část dne. Proto bychom měli této místnosti – a zejména jejímu vybavení – věnovat patřičnou pozornost.

Když už máte jasno o tom, kde bude umístěna vana či sprchový kout a ostatní náležitosti, které musí správná koupelna či WC splňovat, je vhodné přemýšlet také nad použitým nábytkem. Ten by měl dostát následujícím kritériím:

  • design, který by měl korespondovat s celkovým charakterem koupelny, 
  • kvalitní zpracování – voděodolnost, 
  • snadná následná údržba, 
  • vhodné napojení, například umyvadla s nábytkem, pokud možno beze spár.

- - -

Vhodná varianta je proto nábytek doplněný o umyvadlové desky z umělého kamene. Snížíte tak riziko výskytu nebezpečných bakterií a hub na minimum. Ale vše záleží na vašem vkusu a představě. Pokud se zvolením konkrétního typu koupelnového nábytku váháte, pomoci může architekt DUOLITu, který je vám k dispozici.

- - -

Samozřejmost je poradenství, cenová kalkulace i zaměření koupelnového nábytku zcela zdarma.

Více informací o vybavení koupelnovým nábytkem vám rádi poskytneme prostřednictvím kontaktního formuláře, na telefonním čísle +420 777 340 764 nebo e-mailu info@duolit.cz.