Novinky

Umělý kámen pro výjimečné

Uvažujete o použití umělého kamene ve vašem interiéru? Pokud ano, tak patříte k lidem, kteří mají vkus a obklopují se kvalitními materiály. Umělý kámen je nejen krásný, ale také velmi praktický a trvanlivý materiál.


Dřez do roviny: moderní, praktické, elegantní

Vybrat kuchyňskou desku je stejně důležité, jako zvolit správný typ dřezu. Zkuste například dřez zabudovaný, s pracovní deskou, do roviny – je to moderní a velmi praktické. V případě, že sníte o dřezu, který je zabudovaný tak, že nevyčnívá nad úroveň kuchyňské desky, pak je umělý kámen, coby materiál, ze kterého je dřez i deska vyroben, správnou volbou. Umělý, chcete-li akrylátový kámen značek Corian, Hi-Macs a dalších, je představitelem ideálního materiálu, který je možné v kuchyni využít.


Žádná kuchyňská deska nevydrží všechno. Některá ovšem hodně

Tolik násilí, kolik prožívá na "svém těle" kuchyňská pracovní deska, nezná žádná jiná část kuchyně. Její výběr musí proto zohlednit řadu parametrů. V současnosti lze volit z celé řady diametrálně rozdílných materiálů. Od dřevotřískové nebo MDF desky s laminátovým povrchem přes tvrdé dřevo, přírodní či umělý kámen až po keramiku, sklo nebo nerezový plech.


Jak vybrat dřez

Při výběru dřezu bychom měli přemýšlet, co od dřezu očekáváte – zda v něm budete mýt nádobí, potom potřebujete větší odkapávací plochu. Pokud budete používat myčku, můžete zvolit dřez menší se skromnější odkapávací plochou. V každém případě je vhodné zvolit dřez spíše prostornější, kde pohodlně naplníte vodou i ty největší hrnce, omyjete zeleninu apod.


Umělý kámen je moderní materiál do každého interiéru

Akrylátový kámen je nadčasový materiál, jehož obliba stále stoupá. V interiéru je používán zejména architekty, a to jak v komerčních prostorech, jako jsou barové desky, recepční pulty či kadeřnické stoly a další v mnoha provozovnách. V domácnostech je umělý kámen nejčastěji používán jako pracovní kuchyňská deska s vestavěným dřezem.
DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.