Umělý kámen HI-Macs

- - -LG HI-Macs je označován také jako akrylátový kámen. Jde o masivní homogenní materiál vyrobený ze směsi přírodních minerálů (70 procent), polymetylmetakrylátu a barviva. Je to jediný materiál tohoto typu, kde je chemická reakce při výrobě tepelně usměrňována, což zaručuje stejnoměrnou strukturu desek v celém průřezu u všech tlouštěk (i u hrubozrnných struktur).

Vysoce moderní technologie zpracování dodává HI-Macsu jedinečné vlastnosti:vysokou trvanlivost, stálost a odolnost. Není porézní, snáší i extrémní vlivy počasí, běžné teploty a každodenní používání bez jakékoliv změny či známek opotřebení.

- - -

Zpracovává se stejně snadno jako dřevo – spoje dílů jsou neviditelné, může se tepelně tvarovat, je příjemný na dotek, snadno se udržuje… Všechny tyto vlastnosti umožňují využít HI-Macs pro individuální design podle přání zákazníka bez jakýchkoliv omezení. Další výhodou je široká barevná škála, ze které můžete vybírat.

Charakteristické rysy:

  • kompaktní neporézní struktura odolná proti opotřebení, 
  • nenasákavý, nehořlavý, tepelně a chemicky odolný, 
  • hygienický, spoje beze spár včetně integrovaného dřezu či umyvadla a obkladu stěn, 
  • možnost kombinace barev a materiálů, 
  • snadná údržba, jednoduchá oprava, dlouhá životnost, neomezené možnosti designu.

- - -

Materiál HI-Macs má shodné vlastnosti i způsob zpracování jako materiál Corian. Více informací o materiálu HI-Macs vám rádi poskytneme prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle +420 777 340 764.