Libovolné tvary

Společnost Duolit, s. r. o., se specializuje zejména na zpracování umělého kamene značek Corian a Hi-Macs, se kterými má nejlepší zkušenosti. Surovina, o níž hovoříme, má řadu předností, díky nimž je vyhledávána skutečně náročnými zákazníky, pro které je prioritou kvalitní materiál, luxusní design a následné bezproblémové použití a údržba.

Široká paleta barev, ale i naprosto dokonalá imitace přírodního kamene, to je jen jedna z deviz umělého kamene. Mezi další přednosti tohoto materiálu patří její velmi snadná údržba, odolnost vůči mechanickému poškození, neporéznost a splnění všech nároků na hygienický standard. Důvod, proč je umělý kámen oblíbený designéry nebo předními světovými architekty, je jeho tvarová variabilita.

Téměř cokoli, co si představíte, lze z umělého kamene vyrobit. Touto vlastností je umělý kámen skutečně výjimečný. Proto se z tohoto materiálu vyrábějí například:

To je jen stručný výčet, kde si můžete uplatnění Corianu či Hi-Macsu představit.

Tvary mohou být pravoúhlé, oblé, kulaté, kombinované a stejné je to s barevnými kombinacemi, které jsou téměř neomezené.

Úžasný je při práci s umělým kamenem výsledek, kdy mezi jednotlivými deskami nejsou patrná žádná napojení. Například kuchyňská pracovní deska, její „záda“ a dřez mohou být díky tomu z jednoho homogenního kusu kamene bez jakýchkoli spár. Díky tomuto efektu docílíte maximálního vyznění invence architekta, a tento výsledek pak následně oceňují i koncoví zákazníci, kteří jsou fascinováni velmi snadnou údržbou konkrétních ploch.

Uvažujete-li o použití umělého kamene ve vašem interiéru, doporučujeme navštívit showroom Duolitu v Králově Dvoře u dálnice D5, kde vám představí kompletní nabídku a poradí s možností správného zpracování tohoto luxusního materiálu.


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.