Novinky

Spolupráce Duolitu a Linei

Linea je rodinná firma zabývající se zakázkovou výrobou nábytku pro tuzemský trh, ale poptávka po jejích výrobcích překračuje i naše hranice. Prioritou Linei je používání kvalitních materiálů, které zaručují – kromě estetické stránky – zejména dlouhou životnost vyrobeného nábytku. To je jeden z hlavních argumentů, proč si Linea vybrala coby dvorního dodavatele značkového umělého kamene firmu Duolit z Králova Dvora u Prahy.


Úzká pracovní deska– aktuální hity kuchyní

Plánujete pořídit si novou kuchyňskou linku? Pak vás bude zajímat, jaké jsou nejžhavější aktuální trendy a nejpoužívanější materiály. Plánování této investice není jednoduché… Vždyť by měla kuchyňská linka vydržet až dvacet let intenzivního každodenního používání.


V IGY mají umyvadlové desky od Duolitu

Před koncem loňského roku bylo v Českých Budějovicích otevřeno nové obchodně-kulturní centrum IGY. Společnost Duolit, významný výrobce exkluzivních produktů z umělého kamene, dodal umyvadlové desky do celého nového objektu.


Umělý kámen - Nadčasový design? Jednoduché linie

Při zařizování interiéru bytu či domu vsaďte na jednoduché linie a neutrální barvy. Docílíte nadčasového designu, který se neokouká a nikdy nevyjde z módy. Experimentujte s barvami doplňků a výmalby. Přesně tato doporučení se osvědčují i firmě Duolit z Králova Dvora, která je specialistou na umělý kámen značek Corian a Hi-Macs.


Realizace Duolitu

Společnost Duolit je již zavedenou značkou působící na českém trhu, která je synonymem pro umělý kámen značek Corian a Hi-Macs. Zde jsme pro Vás připravili jen malou ochutnávku realizací, mezi něž se řadí, obložení stěn obchodního centra Nový Smíchov, Igy v Českých Budějovicích, kam byly dodávány umyvadlové desky do celého obchodního komplexu, podobně jako do Nekázanky -  administrativní budovy v centru Prahy.


Luxusní materiál pro pronáročné!

Pokud si i vy zakládáte na kvalitních materiálech a jejich perfektním zpracování, určitě jste již slyšeli o umělém kameni značek Corian, či Hi-Macs. Jsou to světově uznávané firmy, které dodávají materiál zvaný umělý kámen těm nejlepším architektům. Umělý kámen má – co se týká tvarů – jen minimální limity. Téměř cokoli, co si vymyslíte, z něj jde vyrobit. Nejčastěji je využíván v kuchyních, koupelnách, ve zdravotnických zařízeních nebo velmi namáhaných veřejných prostorech.


Umělý kámen pozvedne každou kuchyni…

Nadčasový a luxusní materiál, který pozvedne každou kuchyni – přesně tato slova jsou synonyma pro umělý kámen. Ten dodá šarm každému interiéru, kuchyni obzvláště. Umělý kámen je velmi krásný, ale i praktický materiál s téměř neomezenou životností a 100% opravitelností.


Umělý kámen, oblíbený materiál architektů…

Zakládáte si na kvalitních materiálech a jejich perfektním zpracování, pak jste určitě již slyšeli o umělém kameni značek Corian, či Hi-Macs. Tyto světově uznávané firmy dodávají materiál zvaný umělý kámen těm nejlepším architektům. Umělý kámen má – co se týká tvarů – jen minimální limity. Téměř cokoli, co si vymyslíte, z něj jde vyrobit. Nejčastěji je využíván v kuchyních, koupelnách, ve zdravotnických zařízeních nebo velmi namáhaných veřejných prostorech.

 předchozí123další

DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.