Spolupráce Duolitu a Linei

Linea je rodinná firma zabývající se zakázkovou výrobou nábytku pro tuzemský trh, ale poptávka po jejích výrobcích překračuje i naše hranice. Prioritou Linei je používání kvalitních materiálů, které zaručují – kromě estetické stránky – zejména dlouhou životnost vyrobeného nábytku. To je jeden z hlavních argumentů, proč si Linea vybrala coby dvorního dodavatele značkového umělého kamene firmu Duolit z Králova Dvora u Prahy.

Umělý kámen značek Corian a Hi-Macs je velmi kvalitní a luxusní materiál, který splňuje kritéria i těch nejnáročnějších zákazníků. Jeho použití je velmi široké – vyrábějí se z něho pracovní desky do kuchyní, umyvadlové desky, ale i designové kousky luxusních interiérů.


Foto: realizace Lineii a Duolitu

Nejnovější nábytkářské trendy
Mezi nejnovější trendy v oblasti výroby nábytku na zakázku patří výroba všeho nábytku v jednotném dekoru do celého domu či bytu. Zárubně, dveře, schodiště, kuchyňskou linku, obývák, ložnici… vše si nechávají zákazníci vyrobit například v dekoru mořený dub v kombinaci s matnou bílou barvou. Interiér tak působí jednotným, harmonickým a velmi elegantním dojmem.

Lukáš Huml ředitel firmy Linea radí: „Obecně lze doporučit výběr nadčasové kombinace, která nepodléhá krátkodobým módním trendům. V současné době je velmi žádaný dřevěný dekor v kombinaci s nějakou barvou, nejčastěji matnou bílou nebo šedou, ale i s „odvážnou“ barvou.“


Foto: realizace Lineii a Duolitu

Hlavní slovo má kuchyně
Největší položka při zařizování nového bytu nebo domu bude jistě investice do kuchyňské linky. Zde bychom si měli vše promyslet a nešetřit na použitých materiálech. Kromě kvalitních lamino-třískových korpusů skříněk a kvalitní povrchové úpravy dvířek a použitého kování bychom neměli šetřit ani na materiálu, ze kterého je vyrobena pracovní deska nebo obklad kuchyně.
V Linee doporučují svým zákazníkům zvolit právě umělý kámen, ze kterého lze vyrobit jak pracovní desku, tak obklad nebo i dřez z jednoho kusu, na němž nejsou žádné spáry či jiná napojení. Kuchyně tak získá velmi luxusní vzhled, který se vyrovná kráse přírodního kamene. Jednou z mnoha předností umělého kamene je jeho vysoká odolnost vůči jakémukoli poškození. Vždyť má Corian ve své vlastní kuchyni samotný i Lukáš Huml… A říká, že by neměnil.

Kromě kuchyně můžete umělý kámen použít i jinde v interiéru. Jeho velkou předností je tvarová variabilita. Lze ho ohýbat do požadovaných tvarů a vybírat můžete se široké palety barev. Proto je umělý kámen velmi oblíbený mezi architekty, protože ho lze použít prakticky všude – třeba i jako obložení stěn nebo dokonce jako fasádní panely domů.Foto: realizace Lineii a Duolitu

Umělý kámen je velmi žádaný materiál, a to i v zahraničí. Momentálně Linea a Duolit spolupracují na zakázce, která je určena pro rakouského zákazníka. Jednoznačně platí, že kvalitní výrobky a precizní zpracování oceňují jak tuzemští, tak zahraniční odběratelé.

Oslovil-li umělý kámen i Vás, neváhejte navštívit showroom v Králově Dvoře a přesvědčte se na vlastní oči, o jak výjimečný materiál se jedná.

Návštěvu showroomu si předem dohodněte/domluvte na telefonním čísle +420 777 340 764

-japa-


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.