Luxusní materiál

Duolit, s. r. o., nabízí pouze luxusní značky umělého kamene, kterými jsou Corian nebo Hi-Macs. Díky těmto prověřeným dodavatelům může zaručit dodání naprosto dokonalého finálního výrobku, který splní všechny vaše nároky. Umělý kámen je velmi oblíbený díky své variabilitě, skvělým vlastnostem a opravdu vysokému pohledovému standardu. Corian, Hi-Macs nebo další značky výrobců materiálu - umělého kamene - nabízejí širokou škálu barev a pohledových struktur, kdy je možné některé z nich dokonce i prosvěcovat. Proto můžete dát svojí fantazii opravdu volný prostor pro sebevyjádření při vytváření nového moderního interiéru.

Umělý kámen je využíván k výrobě pracovních kuchyňských desek, dřezů, umyvadel, designových van. Výjimečné není ani jeho použití jako obkladový materiál stěn. Duolit, s. r. o., dodával jednu takovou realizaci pro OC Nový Smíchov v Praze, kde si zadavatel vybral bílo-růžovou barevnou kombinaci.

Kromě tvarové variability je umělý kámen vynikající z hlediska svých vlastností. Velmi snadno se udržuje a odolá, i když je použit na velmi namáhaných místech. Proto se používá jak v domácnostech, tak ve zdravotnických zařízeních, ale i veřejných prostorech.

Jednou z mála nevýhod umělého kamene je, že jej téměř nelze fotograficky zachytit tak, aby fotografie odpovídala realitě. Téměř každého překvapí reálné zpracování oproti katalogům a jinému obrazovému materiálu. Uvažujete-li o použití umělého kamene ve vašem interiéru, doporučujeme navštívit showroom Duolitu v Králově Dvoře, kde vám představí kompletní nabídku a poradí s možností správného zpracování tohoto luxusního materiálu.


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.