Pro architekty

Umělý kámen je velmi oblíbený materiál architektů. K této skutečnosti přispívají zejména tvarově téměř neomezené možnosti této suroviny. Díky tomu mají designéři pro svoji práci naprosto volné „ruce“ a nemusejí svou fantazii nijak omezovat.

Libovolné tvary, vysoká pevnost, žádné napojení/spáry, to vše je snem snad každého architekta, který má pro svoji tvorbu naprosto volné ruce. Toto všechno si můžete dovolit s umělým kamenem a i proto je vyhledávaný zejména renomovanými architekty z celého světa.

Produkty z umělého kamene nejsou krásné pouze bezprostředně po instalaci, ale svůj půvab si zachovávají i po letech používání. Materiál je velmi odolný vůči mechanickému poškození a je velmi nenáročný na údržbu.

Paleta barev a designů, ze kterých mohou návrháři vybírat, je velmi široká. V nabídce naleznou jak syté, tak pastelové nebo neonové barevné varianty. Velmi oblíbený je design imitující pravý kámen, který ve finální úpravě od skutečného kamene prakticky nerozeznáte. Některé druhy se dají dokonce i prosvěcovat, což vítají opět zejména architekti, kterým se tak otevírají další možnosti a kombinace použití.

Velmi originální bývají i designové kousky, kde je zvolena kombinace umělého kamene a dřeva nebo jiného materiálu.

Pro architekty, designéry i ostatní zájemce o značkový umělý kámen je k dispozici showroom společnosti Duolit, s. r. o., který naleznete u dálnice D5 v Králově Dvoře u Berouna.


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.