Umělý kámen, oblíbený materiál architektů…

Zakládáte si na kvalitních materiálech a jejich perfektním zpracování, pak jste určitě již slyšeli o umělém kameni značek Corian, či Hi-Macs. Tyto světově uznávané firmy dodávají materiál zvaný umělý kámen těm nejlepším architektům. Umělý kámen má – co se týká tvarů – jen minimální limity. Téměř cokoli, co si vymyslíte, z něj jde vyrobit. Nejčastěji je využíván v kuchyních, koupelnách, ve zdravotnických zařízeních nebo velmi namáhaných veřejných prostorech.


 

Umělý kámen je oblíbený v kuchyních a koupelných zejména pro svůj luxusní vzhled a také pro své vlastnosti. Protože se jedná o celistvý neporézní povrch, je velmi snadno udržovatelný. Spoje materiálu jsem neviditelné, díky čemuž docílíte velmi praktického a elegantního vzhledu. Obklad kuchyně a pracovní deska mohou být vyrobeny z jednoho kusu, a to včetně dřezu. Díky totální absenci spár eliminujete jakékoli plochy k ulpívání zbytků jídla a následnému množení bakterií.

Stejně elegantní a praktické řešení je využití umělého kamene v koupelně nebo i v dalších částech interiéru, jako jsou stolky, součásti skříněk, obklady stěn apod. Barevná škála, ze které můžete vybírat, je téměř neomezená – velmi oblíbené jsou dezény imitující přírodní kámen. Docílíte tak exkluzivního vzhledu, kdy má i odborník problém rozeznat pravý kámen od Corianu či Hi-Macsu.

Kromě přírodních barev jsou v nabídce i velmi extravagantní, pastelové druhy nebo kusy, které lze prosvítit. V poslední době je architekty velmi oblíbená kombinace masivního dřeva právě s umělým kamenem, kdy jeden materiál velmi přirozeně přechází v druhý.

Téměř všichni, kdo tento materiál vidí na vlastní oči a mohou si ho osahat, přiznávají, že se nedá adekvátně zachytit objektivem fotoaparátu či kamery. Použitím tohoto materiálu dodáte kuchyni či jiné části interiéru úplně jiný rozměr. Můžete tak nechat pozvednout jakýkoli interiér – vynaložených nákladů nebudete nikdy litovat.

Při výběru firmy, která vám bude umělý kámen dodávat a následně provádět realizaci, dávejte pozor na to, aby byla opravdu kvalifikovaná, v nejlepším případě měla patřičné certifikáty. Umělý kámen je totiž velmi citlivý na dodržení technologického postupu. Teprve potom vynikne v celé své kráse.

-japa-


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.