Novinky

Časté otázky a odpovědi… na téma umělý kámen Corian a Hi-Macs

Odpovídá Petr Červenka, jednatel společnosti Duolit, s. r. o.

 


Umělý kámen pro výjimečné…

Uvažujete nad použitím umělého kamene ve vašem interiéru? Pokud ano, tak patříte k lidem, kteří mají vkus a obklopují se kvalitními materiály. Umělý kámen je nejen krásný, ale také velmi praktický a trvanlivý materiál.


Vychytávky do kuchyně

Máte starší kuchyňskou linku a uvažujete o pořízení nové? Potom jistě přemýšlíte nad typem, který si vyberete. Nyní máte na výběr z nepřeberného množství materiálů a designů. Ať už zvolíte nadčasový design, klasiku, lesklé povrchy nebo styl Provence, můžete svoji stávající či novou kuchyni pozvednout díky detailům nebo použitým luxusním materiálům.


Corian v kuchyni…

Nejspíš jste již slyšeli název Corian či umělý kámen v souvislosti s kuchyňskými deskami. Jedná se totiž o materiál, který je stále častěji používán jako materiál, z něhož jsou vyrobeny jak kuchyňské pracovní desky, tak dřezy a další části kuchyně. Oblibu si Corian získává zejména díky vysokému pohledovému standardu, ale i pro své široké možnosti využití a praktičnosti.


Správný čas na rekonstrukci kuchyně

Nyní je ten správný čas na rekonstrukce interiérů – nejčastěji kuchyní, jež tvoří srdce každé domácnosti. S létem odstartovala nejen sezóna dovolených a výletů, ale i rekonstrukcí interiérů, na které jinak není čas. Srdcem každého domu či bytu je bezesporu kuchyně, kde trávíme nejvíce času a kde se všichni setkáváme při přípravě jídel nebo jejich konzumaci. Právě proto bychom měli - před rekonstrukcí tohoto prostoru - věnovat větší úsilí již samotnému plánování.


Obliba Corianu stále stoupá

Materiál Corian, který vyvinula a vyrábí společnost DuPont, je povrchový materiál nabízející designérům velké možnosti.  Díky svým vynikajícím vlastnostem - například - nachází uplatnění jak v domácnostech, tak v komerčním prostředí, jako jsou hotely, zdravotnická zařízení, obchody a administrativní centra. Vyrovnaný poměr krásy a kvality přirozeně vede k inovativním návrhům a aplikacím.


HI-MACS radí jak udržovat umělý kámen

Aby byl umělý kámen od LG HI-MACS v celé své kráse po mnoho let: Při správné péči bude materiál „UMĚLÝ KÁMEN“ stále vypadat jako nový. Pokud jste dlouho hledali vynikající kvalitu, trvanlivý a odolný materiál, rádi bychom vám poblahopřáli k výběru umělého kamene LG HI-MACS ®. Materiál je velmi tvrdý a mimořádně odolný proti skvrnám a je proto velmi snadné ho udržovat. Naším cílem je poskytnout vám pár jednoduchých tipů a rad o péči o váš produkt, takže si můžete vychutnat jeho výjimečnou kvalitu po mnoho dalších let. 


Kolekce dřezů a umyvadel z Corianu

Zde si můžete prohlédnout nebo stáhnout aktuální kolekci dřezů a umyvadel vyrobených z materiálu Corian.

Katalog ve formátu PDF ke stažení zde: drezy_pdf.




DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář






Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.