Obliba Corianu stále stoupá

Materiál Corian, který vyvinula a vyrábí společnost DuPont, je povrchový materiál nabízející designérům velké možnosti.  Díky svým vynikajícím vlastnostem - například - nachází uplatnění jak v domácnostech, tak v komerčním prostředí, jako jsou hotely, zdravotnická zařízení, obchody a administrativní centra. Vyrovnaný poměr krásy a kvality přirozeně vede k inovativním návrhům a aplikacím.

Cokoliv si představíte, lze také z materiálu Corian vyrobit. Je možné ho řezat, obrábět jako dřevo, za tepla lisovat nebo zdobit vykládáním. Nejčastěji a stále více je poptáván jako materiál pro pracovní kuchyňské desky nebo barové a recepční pulty.

Corian coby umělý kámen je pevný, bez viditelných spojů a lze ho použít i ke konstrukci velkých architektonických projektů. Mezi hlavní výhody umělého kamene patří jeho pevnost, bezespárovost, snadná údržba a vysoký hygienický standard. Mezi architekty je vyhledávaný pro široké spektrum využití a neomezenou tvarovou variabilitu, včetně široké barevné škály, která je k dispozici.

Velmi efektní jsou ty kusy nábytku, které jsou vyrobeny z translucenčního Corianu, který lze prosvěcovat, a dotvářet tak výrazný efekt v daném interiéru. Velmi oblíbená je kombinace s jinými materiály, jako je dlažba, nerez, ocel nebo sklo. Použitím materiálu Corian v interiéru docílíte velmi exkluzivního vzhledu.

Pokud vás Corian zaujal, neváhejte kontaktovat společnost Duolit, certifikovaného zpracovatele, který má se zpracováním umělého kamene dlouholeté zkušenosti.

-japa-


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.