Umělý kámen pro výjimečné…

Uvažujete nad použitím umělého kamene ve vašem interiéru? Pokud ano, tak patříte k lidem, kteří mají vkus a obklopují se kvalitními materiály. Umělý kámen je nejen krásný, ale také velmi praktický a trvanlivý materiál.

Společnost Duolit je specialistou na zpracování luxusního umělého kamene. Každá zakázka je originál a vyžaduje dokonalé promyšlení technologického postupu a následné perfektní zpracování. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení a širokému portfoliu referencí dokáže Duolit realizovat i ty nejnáročnější zakázky. Duolit doporučuje značky Corian či HI-Macs, které patří mezi špičku na trhu.

Hovoříme o povrchovém materiálu, nabízejícím designérům téměř neomezené možnosti tvarů. Díky svým vynikajícím vlastnostem nachází uplatnění jak v domácnostech, zakládajících si na kvalitních materiálech a špičkovém provedení opracování, tak v komerčních prostorech, jako jsou hotely, obchody a administrativní centra. Díky svým vlastnostem je Corian nebo HI-MACS vhodný například i do zdravotnických zařízení a podobných provozů, kde jsou na hygienu kladeny ty největší nároky.

Vyrovnaný poměr krásy a kvality přirozeně vede k inovativním návrhům a aplikacím. Cokoliv si představíte, to lze také z umělého kamene vyrobit. Je k dispozici ve více než stovce barevných odstínů a je stoprocentně opravitelný.

Jeho povrch je pevný a celistvý. Není porézní, a tudíž není nasákavý. Všechna voda tak zůstane spolehlivě na povrchu, což zamezuje usazování bakterií a vzniku plísní.

Nejčastěji je umělý kámen používán v kuchyní v podobě kuchyňských pracovních desek, kdy je jednolitě spojen se zády kuchyně. Nahrazuje tak dříve používané obklady. V jednom celku je tak propojena kuchyňská pracovní deska, zadní obložení kuchyně a dřez.

Předností takovéto realizace z umělého kamene je zejména vysoký pohledový standart, ale i velmi praktickou volbu. V žádném místě nevzniknou žádné spoje. Kuchyně je tak velmi dobře udržovatelná a hygienická.

Pokud váháte, zdali umělý kámen použít, doporučujeme obrátit se na speciality ze společnosti Duolit. Ti vám rádi poradí, zhotoví konkrétní kalkulaci a doporučí nejvhodnější způsob zpracování, včetně následné případné realizace.

HOT-LINE: +420 777 340 764

-japa-


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.