HI-MACS radí jak udržovat umělý kámen

Aby byl umělý kámen od LG HI-MACS v celé své kráse po mnoho let: Při správné péči bude materiál „UMĚLÝ KÁMEN“ stále vypadat jako nový. Pokud jste dlouho hledali vynikající kvalitu, trvanlivý a odolný materiál, rádi bychom vám poblahopřáli k výběru umělého kamene LG HI-MACS ®. Materiál je velmi tvrdý a mimořádně odolný proti skvrnám a je proto velmi snadné ho udržovat. Naším cílem je poskytnout vám pár jednoduchých tipů a rad o péči o váš produkt, takže si můžete vychutnat jeho výjimečnou kvalitu po mnoho dalších let. 

Každodenní skvrny
Materiál LG HI-MACS ® je zcela homogenní materiál. Vzhledem k tomu, že nemá žádné spáry, ho můžete snadno a jednoduše vyčistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou a jemným čistícím prostředkem. 

Můžete také použít domácí čisticí prostředek pro všechny matné povrchy. Je také užitečné občas utřít povrch hadrem nebo vlhkou houbičkou a zachovat tak jeho homogenní vzhled. 

Větší znečištění 
Větší skvrny, způsobené potravinářským barvivem, čajem nebo ovocnou šťávou lze snadno odstranit pomocí bělícího prostředku (nenechávejte ve styku s pracovní plochu déle než pět minut). Očistěte povrch čističem na domácí povrchy a opláchněte čistou vodou. Můžete také použít čisticí prostředek na matné povrchy. Laky na nehty lze snadno odstranit odlakovačem (bez acetonu). 

Kyselé čistící prostředky 
Řada čisticích prostředků obsahuje kyseliny, jako například methylchlorid nebo aceton. Vyhněte se použití těchto prostředků na povrchu umělého kamene LG HI-MACS ®. Pokud by některý z těchto produktů náhodně přišel do kontaktu s materiálem LG HI-MACS, opláchněte ihned povrch mýdlovou vodou, aby se zabránilo jakékoli změně barvy. 

Horké předměty
Horké pánve nebo hrnce přímo z trouby nebo z varné desky by se neměly pokládat na povrch umělého kamene HI-MACS ®. Umístěte podložku nebo prkénko pod pánev nebo hrnec tak, aby nedošlo k přímému kontaktu s umělým kamenem LG HI-MACS. Pokud lijete vařící kapalinu do umyvadla nebo dřezu LG HI-MACS ®, měli byste zároveň dolévat i studenou vodou. 

Cigarety
Pokud se hořící cigareta náhodně dostane do styku s umělým kamene LG HI-MACS, může zanechat nikotinovou skvrnu či stopu po sežehnutí. Obojí lze lehce odstranit brusným čističem nebo leštěním krouživými pohyby s pomocí abrazivní houbičky. Pokud by měl lesklý povrch matný vzhled, třením povrchu čistící houbičkou získáte zpět jeho lesklý vzhled. 

Ostré předměty 
Materiál LG HI-MACS ® je zvláště odolný proti každodennímu opotřebení, může se však stát, že špičaté nebo ostré předměty zanechají rýhy nebo škrábance na povrchu materiálu HI-MACS ®. Menší rýhy nebo škrábance můžete opravit sami bez větší námahy, přesto ale doporučujeme využít služby profesionálů pro zvlášť hluboké řezy. 

Zdroj: www.himacs.eu


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.