Dřez do roviny: moderní, praktické, elegantní

Vybrat kuchyňskou desku je stejně důležité, jako zvolit správný typ dřezu. Zkuste například dřez zabudovaný, s pracovní deskou, do roviny – je to moderní a velmi praktické. V případě, že sníte o dřezu, který je zabudovaný tak, že nevyčnívá nad úroveň kuchyňské desky, pak je umělý kámen, coby materiál, ze kterého je dřez i deska vyroben, správnou volbou. Umělý, chcete-li akrylátový kámen značek Corian, Hi-Macs a dalších, je představitelem ideálního materiálu, který je možné v kuchyni využít.

Mezi jeho hlavní přednosti umělého kamene patří vysoká odolnost vůči poškození, dlouhá životnost, široký sortiment barev a dezénů, ale zejména vysoký pohledový standart, kterým se tento materiál vyznačuje.

Z umělého kamene je společnost Duolit schopna vyrobit, jak kuchyňskou pracovní desku, dřez, ale i vertikální desku (nahrazující obložení dlaždicemi) z jednoho celistvého kusu umělého kamene, kde nelze rozpoznat jednotlivé spoje. Nevznikají tak nikde spáry nebo jiné mezery, kde by ulpívaly zbytky jídla, zatékala voda a množily se bakterie. Díky tomu se stane snadná i následná údržba a čištění pracovní desky.

Kromě vestavného dřezu je možné z jednoho kusu materiálu vyrobit také odkapávač, dvojitý dřez a další „vychytávky“, dle přání a potřeb konkrétního zákazníka.

Velmi moderní a elegantní je sladění pracovní desky a dřezu, nejlépe v jednom odstínu. Efektní je ale i velmi kontrastní volba, kdy je dřez v bílé, krémové nebo jiné světlé barvě, a těsné okolí dřezu je vyrobeno v barvě černé.  Výsledkem budete jistě, v obou případech, nadšeni.

Pro podrobnější informace nebo pro zpracování kalkulace vaší kuchyňské pracovní desky nás neváhejte kontaktovat.


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.