Umělý kámen je moderní materiál do každého interiéru

Akrylátový kámen je nadčasový materiál, jehož obliba stále stoupá. V interiéru je používán zejména architekty, a to jak v komerčních prostorech, jako jsou barové desky, recepční pulty či kadeřnické stoly a další v mnoha provozovnách. V domácnostech je umělý kámen nejčastěji používán jako pracovní kuchyňská deska s vestavěným dřezem.

Nejznámějšími výrobci této suroviny jsou značky Corian a Hi-Macs, které mají s produkcí a zpracováním bohaté zkušenosti. Výhod použití umělého - chcete-li akrylátového - kamene je celá řada. Ve výsledku je tento materiál celistvý, bez viditelných spár, díky čemuž se snadno udržuje, a nevzniká tedy žádný prostor pro množení případných bakterií. Materiál se dá neomezeně tvarovat a je velmi odolný. Proto je vhodné ho používat tam, kde jsou zvýšené nároky na hygienický standard, pohledovou atraktivitu a dlouhou životnost.

Corian, Hi-Macs a další značky umělého kamene představují materiál, který je na zpracování velmi náročný. Proto je důležité v případě, že si ho chcete pořídit do interiéru, dobře vybrat zpracovatele. My, společnost Duolit, máme všechny potřebné certifikáty a mnohaleté zkušenosti, a rádi vám tedy pomůžeme.
Kromě běžných zakázek pro renomovaná kuchyňská studia se může pochlubit i těmito referencemi: pokladní přepážky na Hlavním nádraží v Praze, ostění některých podlaží umělým kamenem v OC Nový Smíchov, jídelní pulty ve Škoda Auto apod.


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.