Umělý kámen pro výjimečné

Uvažujete o použití umělého kamene ve vašem interiéru? Pokud ano, tak patříte k lidem, kteří mají vkus a obklopují se kvalitními materiály. Umělý kámen je nejen krásný, ale také velmi praktický a trvanlivý materiál.

Společnost Duolit je specialistou na zpracování luxusního umělého kamene. Každá zakázka je originál a vyžaduje dokonalé promyšlení technologického postupu a následné perfektní zpracování. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení a širokému portfoliu referencí dokáže Duolit realizovat i ty nejnáročnější zakázky. Duolit doporučuje značky Corian či HI-Macs, které patří mezi špičku na trhu.

Hovoříme o povrchovém materiálu nabízejícím designérům téměř neomezené možnosti tvarů. Díky svým vynikajícím vlastnostem nachází uplatnění jak v domácnostech, zakládajících si na kvalitních materiálech a špičkovém provedení opracování, tak v komerčních prostorech, jako jsou hotely, obchody a administrativní centra. Díky svým vlastnostem jsou Corian nebo HI-Macs vhodné například i do zdravotnických zařízení a podobných provozů, kde jsou na hygienu kladeny ty největší nároky.

Vyrovnaný poměr krásy a kvality přirozeně vede k inovativním návrhům a aplikacím. Cokoliv si představíte, to lze také z umělého kamene vyrobit. Je k dispozici ve více než stovce barevných odstínů a je stoprocentně opravitelný. Jeho povrch je pevný a celistvý. Není porézní, a tudíž není nasákavý. Všechna voda tak zůstane spolehlivě na povrchu, což zamezuje usazování bakterií a vzniku plísní. Nejčastěji je umělý kámen používán v kuchyních v podobě kuchyňských pracovních desek, kdy je jednolitě spojen se zády kuchyně. Nahrazuje tak dříve používané obklady. V jednom celku je tak propojena kuchyňská pracovní deska, zadní obložení kuchyně a dřez.

Výhodou takového projektu je zejména vysoký pohledový standard, ale jde i o velmi praktickou volbu. V žádném místě nevzniknou žádné spoje. Kuchyně je tak velmi dobře udržovatelná a hygienická. Pokud váháte, zda umělý kámen použít, doporučujeme obrátit se na specialisty ze společnosti Duolit. Ti vám rádi poradí, zhotoví konkrétní kalkulaci a doporučí nejvhodnější způsob zpracování, včetně následné případné realizace.


DUOLIT, s. r. o.

Luxusní materiál Pro architekty Různé tvary

kontakty

DUOLIT, s. r. o.
náměstí Míru 432
267 01 Králův Dvůr

Fax: +420 311 662 522

email: info@duolit.cz

Corian, HI-MACS
PETR ČERVENKA – jednatel
GSM: +420 777 340 764
e-mail: petrcervenka@duolit.cz

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.